Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Hunk Shirley May dla mężczyzn

Hunk Shirley May dla mężczyzn

Hunk marki Shirley May to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, pieprz i ziele angielskie; nutą serca jest cedr; nutami bazy są Żywice i benzoes.

Pomarańcza Grejpfrut Pieprz Ziele angielskie

Cedr

Żywice Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hunk by Shirley May.

Hunk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Hunk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Hunk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hunk marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hunk marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Yohji Yamamoto Yohji Homme Pierre Cardin Emotion for Men Hermes Un Jardin Apres la Mousson Vero Profumo onda Replay Replay Intense for Him April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Prada Infusion de Vetiver Carolina Herrera 212 Men Ice Truefitt & Hill Trafalgar La Bouquetiere L'Aristocrate Pierre Balmain Carbone de Balmain