Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Happy Heart Shirley May dla kobiet

Happy Heart Shirley May dla kobiet

Happy Heart Shirley May dla kobiet Zdjęcia

Happy Heart marki Shirley May to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy Heart by Shirley May.

Happy Heart Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Happy Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Happy Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy Heart marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy Heart marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Cafe Parfums Cafe-Cafe Bijan Bijan Style Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Estée Lauder Brasil Dream Luciano Soprani DSoir Creative Universe Beth Terry Element of Desire CnR Create Sagittarius Ted Baker X2O Extraordinary for Women S. Cute Sweet Amour Green Apple Space NK Tuberoli Lise Watier Neon Love Desirable