Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Happy Heart Shirley May dla kobiet

Happy Heart Shirley May dla kobiet

Happy Heart Shirley May dla kobiet Zdjęcia

Happy Heart marki Shirley May to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy Heart by Shirley May.

Happy Heart Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Happy Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Happy Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy Heart marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy Heart marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Jennifer Lopez Live Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Salvador Dali Eau de RubyLips Pierre Balmain Eau d'Ivoire Fragonard Eau Fantasque Tocca Aqua Profumata Salina Mango Lady Rebel So...? So...? Eternal Rimmel London Glam Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion