Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Declare Shirley May dla mężczyzn

Declare Shirley May dla mężczyzn

tytoniowy

Declare marki Shirley May to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są drzewo sandałowe, cedr i fasolka tonka; nutą serca jest cytrusy; nutami bazy są tytoń i mech dębowy.

Drzewo sandałowe Cedr Fasolka tonka

Cytrusy

Tytoń mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Declare by Shirley May.

Declare Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Declare, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Declare, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Declare marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Declare marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Davidoff Silver Shadow Altitude Cereus Cereus No.5 Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Acca Kappa Cedro Abercrombie & Fitch 41 Cologne Aveda Yatra Crabtree & Evelyn Uncharted Etro Messe de Minuit Antica Farmacista Fico Verde Pacifica Sandalwood LR Terminator