Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Army Fight Shirley May dla mężczyzn

Army Fight Shirley May dla mężczyzn

lekko korzenny

Army Fight marki Shirley May to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytron i nuty przyprawowe; nutami serca są kwiat drzewa oliwnego, anyż i nuty ziołowe; nutami bazy są fasolka tonka i nuty drzewne.

Cytron Nuty przyprawowe

Kwiat drzewa oliwnego Anyż Nuty ziołowe

Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Army Fight by Shirley May.

Army Fight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shirley May Army Fight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shirley May Army Fight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Army Fight marki Shirley May. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Army Fight marki Shirley May reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Joop! Wolfgang Joop Freigeist Adolfo Dominguez Agua Fresca Kenzo Time for Peace Francesco Smalto Francesco Smalto pour Homme Ferrari Ferrari Black Yardley English Lavender La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Trussardi Python Uomo Jaclyn Smith California for Men Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Rance 1795 Triomphe Millesime Ben Sherman 2TONE