Marki » R S » « Grupy

Amber Musk Shiara dla kobiet

Amber Musk Shiara dla kobiet

Amber Musk marki Shiara to perfumy dla kobiet. Amber Musk został wydany w 1997 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo i ambra.

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Musk by Shiara.

Amber Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shiara Amber Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shiara Amber Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Musk marki Shiara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Musk marki Shiara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2008 Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Cartier Santos Eau de Sport The Body Shop Zinzibar David & Victoria Beckham Signature Story for Him DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Bond No 9 New Orleans Julian Rouas Swing Demeter Fragrance Chocolate Covered Cherries Ruehl No.925 Ruehl No.925 Renato Balestra Argento Pour Homme