Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Reve Etoile Shantara dla kobiet

Reve Etoile Shantara dla kobiet

żółtych kwiatów
Reve Etoile Shantara dla kobiet Zdjęcia

Reve Etoile marki Shantara to kwiatowe perfumy dla kobiet. Reve Etoile został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, ananas i nuty drzewne; nutami serca są róża, białe kwiaty i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe i paczula.

Mandarynka Ananas Nuty drzewne

Róża Białe kwiaty Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reve Etoile by Shantara.

Reve Etoile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shantara Reve Etoile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shantara Reve Etoile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reve Etoile marki Shantara. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reve Etoile marki Shantara reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Salvador Dali Daliflor Frederic Malle Carnal Flower Yves Rocher Rose Absolue Dana Classic Gardenia Frederic Malle Lys Mediterranee Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Rothenstein Cri de Fleur Nazareno Gabrielli Nazareno Roger Vivier L' Iris La Bouquetiere Tendre est la Nuit Florascent Aqua Floralis Rose