Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Shania by Stetson Shania Twain dla kobiet

Shania by Stetson Shania Twain dla kobiet

Mam: 1

Shania by Stetson Shania Twain dla kobiet Zdjęcia Shania by Stetson Shania Twain dla kobiet Zdjęcia

Shania by Stetson marki Shania Twain to kwiatowe perfumy dla kobiet. Shania by Stetson został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Vinals. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, granat, frezja, malina i róża.

Wiciokrzew Granat Frezja Malina Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shania by Stetson by Shania Twain.

Shania by Stetson Recenzje Perfum

Shania by Stetson by Shania Twain 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shania Twain Shania by Stetson, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shania Twain Shania by Stetson, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shania by Stetson marki Shania Twain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shania by Stetson marki Shania Twain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Campos de Ibiza Jazmin The Body Shop The Spirit of Moonflower Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Coty Ex`cla-ma`tion S.T. Dupont Passenger for Women Renee Tuberose Arrogance Arrogance pour Femme Loewe Aire Loewe DSH Perfumes Eau de Vie (Lavender 1; Natural) Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Essentially Me Tangos Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea