Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Shania Starlight Shania Twain dla kobiet

Shania Starlight Shania Twain dla kobiet

Miałem: 1

Shania Starlight marki Shania Twain to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Shania Starlight został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są frezja, mandarynka, kwiat jabłoni i cytryna; nutami serca są magnolia, gardenia, jaśmin i piżmo; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra i drzewo kaszmirowe.

Frezja Mandarynka Kwiat jabłoni Cytryna

Magnolia Gardenia Jaśmin Piżmo

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shania Starlight by Shania Twain.

Up To You for Her

Shania Starlight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shania Twain Shania Starlight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shania Twain Shania Starlight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shania Starlight marki Shania Twain. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shania Starlight marki Shania Twain reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Abinoam Cobice Agent Provocateur Strip Baldinini Baldinini Emanuel Ungaro Divas ID Parfums Ame Toscane Reflet d’Iris Acqua di Biella Kid Mohair Jovan Musk Tom Ford Azure Lime Diptyque Vetyverio Omnia Profumi Granato Lulu Beauty Starlet