Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Shalini Shalini dla kobiet

Shalini Shalini dla kobiet

tuberozowy

Shalini marki Shalini to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutę głowy stanowi neroli; nutami serca są tuberoza i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Neroli

Tuberoza Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalini by Shalini.

Shalini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shalini Shalini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shalini Shalini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalini marki Shalini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalini marki Shalini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prince 3121 Jacadi Jacadi Eau de Senteur Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Abercrombie & Fitch 41 Il Profvmo Cafe Vert Fragonard Rose de Mai Yves Rocher Nuit d`Orchidee Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Vicky Tiel Sensuel Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia