Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Shalini Shalini dla kobiet

Shalini Shalini dla kobiet

tuberozowy

Shalini marki Shalini to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutę głowy stanowi neroli; nutami serca są tuberoza i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Neroli

Tuberoza Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalini by Shalini.

Shalini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shalini Shalini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shalini Shalini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalini marki Shalini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalini marki Shalini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Halloween Halloween 2005 Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Marks and Spencer Infusion Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Anucci Dalini Basile Basile Young Hilde Soliani Conaffetto