Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Shalini Shalini dla kobiet

Shalini Shalini dla kobiet

tuberozowy

Shalini marki Shalini to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutę głowy stanowi neroli; nutami serca są tuberoza i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Neroli

Tuberoza Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shalini by Shalini.

Shalini Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shalini Shalini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shalini Shalini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shalini marki Shalini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shalini marki Shalini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Rose Essentielle S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Escada Jardin de Soleil Paul Smith Paul Smith Floral Aubusson Aubusson Flore Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Jovan White Musk Lancome 2000 et Une Rose DSH Perfumes The Afternoon Taylor of London White Lily of the Valley