Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

S by Shakira Eau Florale Shakira dla kobiet

S by Shakira Eau Florale Shakira dla kobiet

kwaśny
S by Shakira Eau Florale Shakira dla kobiet Filmy
S by Shakira Eau Florale Shakira dla kobiet Zdjęcia S by Shakira Eau Florale Shakira dla kobiet Zdjęcia S by Shakira Eau Florale Shakira dla kobiet Zdjęcia

S by Shakira Eau Florale marki Shakira to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. S by Shakira Eau Florale został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elisabeth Vidal. Nutami głowy są bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, heliotrop, jeżyna, malina i czerwone jagody; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Czarna porzeczka

Jaśmin Heliotrop Jeżyna Malina Czerwone jagody

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S by Shakira Eau Florale by Shakira.

Falling in Love
CK One Shock For Her

S by Shakira Eau Florale Recenzje Perfum

mala9mi
mala9mi

Nie wiem dlaczego "eau Florale"? Ja w tym zapachu prawie żadnych kwiatów nie wyczuwam. Ale też przyznam, że nie znam wersji podstawowej więc może tutaj byłby jakiś punkt zaczepienia dla tego "florale"?

Flakonik całkiem sympatyczny, dobrze leży w dłoni. Mam tester i trochę brakuje mi tej zatyczki blokującej atomizer. Ale poza tym całkiem ok. Taka pudrowo-różowa kuleczka.

Zapach - eau Florale pachnie nie inaczej niż miks słodko-kwaśnych owoców - maliny, jeżyny, jagody, porzeczki skąpane w waniliowym sosie. Ale sos nie jest lepki i gęsty - wanilia jest delikatna, nie narzuca się i przypomina może raczej lekką piankę aniżeli gęstą, budyniową polewę.

Zapach jest w porządku - żadne cudo ale da się nosić i jest całkiem przyjemnie. Niestety u mnie parametry są fatalne. Zapach jest słabiutki i znika niestety dość szybko bo po jakiś dwóch godzinach.

Można spróbować ale nie jest to jakiś hit.

grudzienszal
grudzienszal

Przyjemne perfumy na wiosnę i lato.Są mieszanką owoców runa leśnego z dodatkiem wanilii, która dodaje mu delikatności i uroku.Ta owocowo-kwiatowa kompozycja ze zmysłowym piżmem i słodką wanilią w bazie została stworzona przez perfumiarza Elisabeth Vidal.Dużym plusem jest trwałość.

Magdusia8723
Magdusia8723

Perfumy pachną przepięknie. Nie potrafię się oprzeć temu słodkiemu, soczystemu owocowemu nektarowi :*

Kojarzy się z optymizmem, radością i pięknymi wiosennymi dniami :)

Nie jest to zapach kwiatowy. Jest raczej mieszanką owoców runa leśnego z dodatkiem wanilii, która dodaje mu delikatności i uroku. Na początku czuć też trochę bergamotkę, przez to jest lekko kwaskowy :)

Nie dusi, nie przyprawia o mdłości i ból głowy. Na początku jest dość mocny, ale nie drażni. Później łagodnieje i staje się bardziej waniliowy. Nie jest też za słodki ;) Niestety trwałość 3-4 godziny ale i tak je kocham :)

Uwielbiam i gorąco polecam :D

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Zapach wakacji....
Eau Florale powinno byc nazwane Eau Frutee 
Eau Florale jest pelne owocow, soczystych, tropikalnych, lesnych. Zapach wbrew pozorom nie jest lekki, zwiewny i ledwie wyczuwalny.
Jest dosc intensywny, po pol godzinie lagodnieje, ale ja czuje go na skorze przez dobre 5 godzin.
Eau Florale jest od poczatku do konca wakacyjny, letni, apetyczny, slodki, wesoly i optymistyczny.
Nie posiada zadnych gryzacych nut, albo akordow zaburzajacych kompozycje.
Jest doskonale zbalansowany I ma niezwykle przyjemna projekcje od glowy do bazy.
Mysle ze najlepiej beda sie w nim czuly Panie, ktore gustuja w zapachach typu Lola, Delices De Cartier, Forbidden Flower.
Obok S Shakira ktory uwielbiam nosic zima I jesienia, Eau Florale zostanie moim wiosenno-letnim zapachem na wiele lat.
Zdecydowanie polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira S by Shakira Eau Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira S by Shakira Eau Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S by Shakira Eau Florale marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S by Shakira Eau Florale marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Tous Touch Guerlain Samsara Eau de Parfum Shakira S Puma Puma Woman Guerlain Insolence Christian Dior Dolce Vita Hermes Elixir des Merveilles Salvatore Ferragamo Signorina Oriflame Delice Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer Lalique Lalique Prada Infusion d'Iris Hugo Boss Deep Red Guerlain Insolence Eau de Parfum Alexander McQueen My Queen Cartier Le Baiser Du Dragon Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel