Marki » R S » kwiatowo - wodne « Grupy

S by Shakira Aquamarine Shakira dla kobiet

S by Shakira Aquamarine Shakira dla kobiet

wodny
S by Shakira Aquamarine Shakira dla kobiet Zdjęcia S by Shakira Aquamarine Shakira dla kobiet Zdjęcia

S by Shakira Aquamarine marki Shakira to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. S by Shakira Aquamarine został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, marakuja, tangeryna, nuty wodne i ozonic notes; nutami serca są plumeria, gardenia tahitańska i jaśmin; nutami bazy są ambra, nuty drzewne i cedr.

Bergamotka Marakuja Tangeryna Nuty wodne Ozonic notes

Plumeria Gardenia tahitańska Jaśmin

Ambra Nuty drzewne Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S by Shakira Aquamarine by Shakira.

S by Shakira Aquamarine Recenzje Perfum

grudzienszal
grudzienszal

Wodne perfumy dla kobiet wydane w 2013 roku i naprawdę godne uwagi.Wszystkie nuty świetnie ze sąbą zmiksowane i podane na fali krystalicznej wody. Są świeże, delikatne, radosne, wprawiające w dobry humor.Jak na markę Shakira- pefrumy pachną wyjątkowo długo. Pasują na różne okazje i każdą porę dnia i roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira S by Shakira Aquamarine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira S by Shakira Aquamarine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S by Shakira Aquamarine marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S by Shakira Aquamarine marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Escada Into the Blue Gwen Stefani L Michael Kors Island Fiji Bath and Body Works Freshwater Cucumber Germaine Monteil L`Eau De Monteil Ayala Moriel l'Écume des Jours Susanne Lang Sula Lily Lotus Antonio Puig Thais Ebba Los Angeles Miss Marisa Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Bobbi Brown Beach Galimard Si Tu Savais...