Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

S Shakira dla kobiet

S Shakira dla kobiet

S Shakira dla kobiet Zdjęcia

S marki Shakira to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. S został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi jaśmin; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, benzoes i wanilia.

Jaśmin

Drzewo sandałowe

Ambra Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S by Shakira.

Untold
Avon Luck for Her
Mesmerize Black for Her

S Recenzje Perfum

abelha
abelha

Zapach jest dość przyjemny ale niczym mnie nie zaskoczył. Kilka ciepłych nut wanilia, ambra i drzewo sandałowe, łatwo sobie można wyobrazić jak pachnie. Może się podobać jednak ja lubię perfumy z nietypowymi nutami. Z perfum celebrytów wolę choćby Pulse Beyonce, bo pachnie jak drink.

marleen
marleen

Wanilia podręcona bezoesem. Słodycz bardzo ciepła i bliskoskórna. Odbieram ja jak zapach maślanych ciasteczek. Pozycja na chłodniejszą aurę.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Magiczny, uwodzicielski, boagty...
Wlasciwie jest to poniekad tradycja, ze gdy juz na rynek wejdzie zapach celebrity to natychmiast spotyka sie z negatywnym oddzwiekiem ludzi, ktorzy z biegu krytykuja, zanim przetestuja, sprawdza, zapytaja o opinie innych odbiorcow zapachu.
Sama kiedys podchodzilam do zapachow celebrity ostroznie, ale zawsze dawalam im szanse, ponieaz niewazne jest kto sygnuje ale kto TWORZY zapach.
Zapach S Shakiry zakupilam w ciemno, czesciowo zapewne dlatego ze spotkal sie z niezwykle entuzjastycznym odbiorem krytykow z galezi perfumiarstwa.
I owladnal mna calkowicie.
Chociaz wyczuwam wylacznie ambre, wanilie i jasmin, jest to polaczenie tak zabojczo wyjatkowe, ze mam ochote zamknac oczy i rozplynac sie jak lawa....
S jest zapachem bogatym, eleganckim, magicznym.
Jest to dosc ironiczne ze tak niepozorny flakon kryje w sobie tak uwodzicielski eliksir sygnowany wlasnie przez celebrity - Shakire.
Zapach zmienia sie i ewoluuje na mojej skorze przez dobre 6 godzin co jest rzadkoscia wsrod wod toaletowych (producenci zwykle podaja czas trwalosci wody toaletowej na 2-4 godzin maksymalnie)
S zakupilam w zestawie z Eau Florale rowniez sygnowane przez Shakire i z obydwu zapachow jestem nieslychanie zadowolona.
Nie jest to nagminnie spotykany chlam ktorym wypelnia sie polki drogerii.
Gdyby przelac zawartosc flakonu S do zwyklej szklanej fiolki i zapytac mnie jak pachnie to powiedzialabym ze zdecydowanie bogato...jak zapach z gornej polki.
To tyle.
Serdecznie polecam oba zapachy Shakiry S oraz S Eau Florale.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira S, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira S, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon La Perla Dark Extacy Jessica Simpson Fancy Shakira S by Shakira Eau Florale Yves Rocher Vanille Noire Escada Escada Magnetism Bijan B Exquisite for Women Alexander McQueen My Queen Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Dolce Vita Guerlain Samsara Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Banana Republic Rosewood Avon Extraordinary Burberry Burberry Women Puma Puma Woman Lalique Lalique Calvin Klein Euphoria Rihanna Rogue Calvin Klein Obsession