Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

S Shakira dla kobiet

S Shakira dla kobiet

S Shakira dla kobiet Zdjęcia

S marki Shakira to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. S został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi jaśmin; nutą serca jest drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, benzoes i wanilia.

Jaśmin

Drzewo sandałowe

Ambra Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about S by Shakira.

Untold
Avon Luck for Her
Mesmerize Black for Her

S Recenzje Perfum

paulina.wwa
paulina.wwa

Chciałam mieć na półce jakaś zapach z kategorii "celebrity", no i mam. Nie powiem, żebym była z tego powodu szczęśliwa - woda jest męcząco waniliowa. Nie wyczuwam nic oprócz słodkości, aż boli mnie od tego głowa. Trochę jak jakiś zapach samochodowy albo do kontaktu, niezbyt eleganckie i czuć taniością. Jeżeli w kompozycji jest jaśmin, to niestety został zabity i to brutalnie. Może i Shakira S nie jest droga, ale też nie jest warta nawet tej ceny.

perfumeholic88
perfumeholic88

Jeszcze kilka lat temu piosenki tej kolumbijskiej wokalistki były słyszane wszędzie, gościły również na listach przebojów. Obecnie jakby o niej ucichło. Oczywiście dalej nagrywa, ale nie jest już tak popularna. Jest mamą dwójki dzieci i szcześliwą partnerką znanego piłkarza. Ona chyba nigdy nie miała parcia na szkło i nie robiła z siebie gwiazdy. Wydaje mi się taka normalna na tle dzisiejszych celebrytek. Jednocześnie nie cenię jej zdolności wokalnych, nie lubię brzmienia jej głosu ani jej piosenek nie odmówię jej jednak talentu tanecznego. Jej perfumy też nie są jakoś powszechnie znane , a S jest jedynym jakie znam, a ma ona ich całkiem sporo w swoim dorobku. S to zapach ciepły i miękki. Wanilia gra tu znaczącą rolę wraz z ambrą i sandałowcem. Bardzo wyczuwalny jest również delikatny jaśmin jednak całość jest zbyt bliskoskórna i przez to zapach nie nalezy do wybitnych. Owszem napewno miło się go nosi szczególnie w chłodne dni i myślę, że wyróżnia się na tle przesłodzonych celebryckich pachnideł, ale gdyby popracowano nad parametrami to było by jeszcze lepiej, a tak to poprostu miły, codzienny zapach bez fajerwerków, a szkoda, bo potencjał był tylko go nie wykorzystano. Póki co warto go poznać i przekonać się, że celebryciaki to nie zawsze owocowe kompoty.

abelha
abelha

Zapach jest dość przyjemny ale niczym mnie nie zaskoczył. Kilka ciepłych nut wanilia, ambra i drzewo sandałowe, łatwo sobie można wyobrazić jak pachnie. Może się podobać jednak ja lubię perfumy z nietypowymi nutami. Z perfum celebrytów wolę choćby Pulse Beyonce, bo pachnie jak drink.

marleen
marleen

Wanilia podręcona bezoesem. Słodycz bardzo ciepła i bliskoskórna. Odbieram ja jak zapach maślanych ciasteczek. Pozycja na chłodniejszą aurę.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Magiczny, uwodzicielski, boagty...
Wlasciwie jest to poniekad tradycja, ze gdy juz na rynek wejdzie zapach celebrity to natychmiast spotyka sie z negatywnym oddzwiekiem ludzi, ktorzy z biegu krytykuja, zanim przetestuja, sprawdza, zapytaja o opinie innych odbiorcow zapachu.
Sama kiedys podchodzilam do zapachow celebrity ostroznie, ale zawsze dawalam im szanse, ponieaz niewazne jest kto sygnuje ale kto TWORZY zapach.
Zapach S Shakiry zakupilam w ciemno, czesciowo zapewne dlatego ze spotkal sie z niezwykle entuzjastycznym odbiorem krytykow z galezi perfumiarstwa.
I owladnal mna calkowicie.
Chociaz wyczuwam wylacznie ambre, wanilie i jasmin, jest to polaczenie tak zabojczo wyjatkowe, ze mam ochote zamknac oczy i rozplynac sie jak lawa....
S jest zapachem bogatym, eleganckim, magicznym.
Jest to dosc ironiczne ze tak niepozorny flakon kryje w sobie tak uwodzicielski eliksir sygnowany wlasnie przez celebrity - Shakire.
Zapach zmienia sie i ewoluuje na mojej skorze przez dobre 6 godzin co jest rzadkoscia wsrod wod toaletowych (producenci zwykle podaja czas trwalosci wody toaletowej na 2-4 godzin maksymalnie)
S zakupilam w zestawie z Eau Florale rowniez sygnowane przez Shakire i z obydwu zapachow jestem nieslychanie zadowolona.
Nie jest to nagminnie spotykany chlam ktorym wypelnia sie polki drogerii.
Gdyby przelac zawartosc flakonu S do zwyklej szklanej fiolki i zapytac mnie jak pachnie to powiedzialabym ze zdecydowanie bogato...jak zapach z gornej polki.
To tyle.
Serdecznie polecam oba zapachy Shakiry S oraz S Eau Florale.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira S, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira S, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum S marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu S marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon La Perla Dark Extacy Jessica Simpson Fancy Shakira S by Shakira Eau Florale Yves Rocher Vanille Noire Escada Escada Magnetism Bijan B Exquisite for Women Alexander McQueen My Queen Cartier Le Baiser Du Dragon Guerlain L'Instant de Guerlain Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Calvin Klein Euphoria Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Christian Dior Dolce Vita Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Banana Republic Rosewood Avon Extraordinary Puma Puma Woman Lalique Lalique