Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rock! by Shakira Shakira dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

tropikalny
Rock! by Shakira Shakira dla kobiet Filmy
Rock! by Shakira Shakira dla kobiet Zdjęcia Rock! by Shakira Shakira dla kobiet Zdjęcia Rock! by Shakira Shakira dla kobiet Zdjęcia Rock! by Shakira Shakira dla kobiet Zdjęcia Rock! by Shakira Shakira dla kobiet Zdjęcia

Rock! by Shakira marki Shakira to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rock! by Shakira został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, zielona mandarynka i marakuja; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i gardenia tahitańska; nutami bazy są paczula, cedr, ambra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Zielona mandarynka Marakuja

Jaśmin Kwiat pomarańczy Gardenia tahitańska

Paczula Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rock! by Shakira by Shakira.

Le Parfum

Rock! by Shakira Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Rock! by Shakira, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Rock! by Shakira, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rock! by Shakira marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rock! by Shakira marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil Clinique Clinique Happy Cartier Delices de Cartier Eau Fruitee Escada Rockin' Rio Givenchy My Givenchy Dream Jacadi Jacadi Bath and Body Works Tropical Passionfruit Otto Kern Signature Women Oilily Lucky Girl Eclectic Collections Mantra Rasasi Hope Jeanne Arthes Boum Cherry