Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pop Rock! Shakira dla kobiet

Pop Rock! Shakira dla kobiet

Pop Rock! Shakira dla kobiet Zdjęcia Pop Rock! Shakira dla kobiet Zdjęcia Pop Rock! Shakira dla kobiet Zdjęcia Pop Rock! Shakira dla kobiet Zdjęcia

Pop Rock! marki Shakira to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Pop Rock! został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, czarna porzeczka, gruszka i brzoskwinia; nutami serca są gardenia, róża bułgarska, jaśmin i malina; nutami bazy są paczula, piżmo, ambra i cedr.

Mandarynka Czarna porzeczka Gruszka Brzoskwinia

Gardenia Róża bułgarska Jaśmin Malina

Paczula Piżmo Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pop Rock! by Shakira.

Pop Rock! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Pop Rock!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Pop Rock!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pop Rock! marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pop Rock! marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Escada Escada Blue Romance Valentino Vendetta Donna Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Abercrombie & Fitch 8 Molinard Molinard de Molinard Stacked Style Fuji Flower Arno Sorel Sham'n Fashion Jean Patou Nacre Zara Zara Girl Vera Wang Preppy Princess