Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Paradise Elixir Shakira dla kobiet

Paradise Elixir Shakira dla kobiet

tropikalny
Paradise Elixir Shakira dla kobiet Filmy
Paradise Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Paradise Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Paradise Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia

Paradise Elixir marki Shakira to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Paradise Elixir został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są liść palmy, lima, mandarynka i owoce tropikalne; nutami serca są gardenia tahitańska i jaśmin; nutami bazy są cedr i piżmo.

Liść palmy Lima Mandarynka Owoce tropikalne

Gardenia tahitańska Jaśmin

Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise Elixir by Shakira.

Paradise Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Paradise Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Paradise Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise Elixir marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise Elixir marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Revlon Charlie Silver Bijan Bijan Style The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Avon Urban Flowers London Candie`s Candie`s Les Parfums de Rosine Rose d`Ete D.S. & Durga Pomelo Blossom La Bouquetiere La Creatrice Xerjoff Lua LR Beauty Queen