Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Elixir Shakira dla kobiet

Elixir Shakira dla kobiet

Elixir Shakira dla kobiet Filmy
Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia

Elixir marki Shakira to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elixir został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i czarny pieprz; nutami serca są piwonia, frezja i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, piżmo, styraks, i ekstrakt białego cedru.

Kwiat pomarańczy Czarny pieprz

Piwonia Frezja Brzoskwinia

Ambra Piżmo Styraks Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir by Shakira.

Elixir Recenzje Perfum

Amelia32
Amelia32

Taki troszkę oleisty,zawieśisty palony cukier z domieszką bliżej niezidentyfikowanego pseudo orientu.Trudny jak dla mnie w noszeniu.Bardzo słodki ale bardziej z tytułu tego przypalonego brązowego cukru.To co mnie osobiście w nim irytowało,to chyba ten styraks.Zapach jest zbyt gęsty,jakby oleisty i duszny.Układa się i łagodnieje po ok 1h.Nabiera wtedy intymnosci, staje się też tak bardzo bliskoskórny,że aż prawie nie wyczuwalny.
Utrzymuje się ok 3h.początek męczy,natomiast pod koniec kiedy zaczyna się ocieplać,najzwyczajniej znika bez śladu.Flakonik to jak dla mnie, mały koszmarek.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Red Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine S.T. Dupont Essence Pure Pour Femme Collistar Benessere dei Sensi Monsoon Monsoon Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Oilily Oilily Ovation Serge Lutens Rose de Nuit Giorgio Valenti Rose Noire Secret Halloween Halloween Water Lily