Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Elixir Shakira dla kobiet

Elixir Shakira dla kobiet

Elixir Shakira dla kobiet Filmy
Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia

Elixir marki Shakira to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elixir został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i czarny pieprz; nutami serca są piwonia, frezja i brzoskwinia; nutami bazy są ambra, piżmo, styraks, i ekstrakt białego cedru.

Kwiat pomarańczy Czarny pieprz

Piwonia Frezja Brzoskwinia

Ambra Piżmo Styraks Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir by Shakira.

Premiere Luxe

Elixir Recenzje Perfum

Amelia32
Amelia32

Taki troszkę oleisty,zawieśisty palony cukier z domieszką bliżej niezidentyfikowanego pseudo orientu.Trudny jak dla mnie w noszeniu.Bardzo słodki ale bardziej z tytułu tego przypalonego brązowego cukru.To co mnie osobiście w nim irytowało,to chyba ten styraks.Zapach jest zbyt gęsty,jakby oleisty i duszny.Układa się i łagodnieje po ok 1h.Nabiera wtedy intymnosci, staje się też tak bardzo bliskoskórny,że aż prawie nie wyczuwalny.
Utrzymuje się ok 3h.początek męczy,natomiast pod koniec kiedy zaczyna się ocieplać,najzwyczajniej znika bez śladu.Flakonik to jak dla mnie, mały koszmarek.

Elixir by Shakira 5.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

15.99 USD
Shakira Elixir by Shakira EDT Spray 2.7 oz Tester for Women
Shakira Elixir by Shakira EDT Spray 2.7 oz Tester for Women
17.95 USD
Shakira Elixir Perfume by Shakira, 2.7 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
Beautyspin.com
Shakira Elixir Perfume by Shakira, 2.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Shakira Elixir Perfume by Shakira, 2.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
Gift Set 2.7oz
32.90 USD
Shakira Elixir Gift Set by Shakira Gift Set for Women Includes 2.7 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz Body Lotion
Deodorant 5oz
45.54 USD
Shakira Elixir by Shakira Deodorant Spray 5 oz for Women
Shakira Elixir by Shakira Deodorant Spray 5 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Stella McCartney Stella in Two Amber Jo Malone Blue Agava & Cacao Keiko Mecheri Loukhoum Revlon Charlie Gold Ralph Lauren Notorious Caron Montaigne La Perla Charme Lace Collection JoAnne Bassett Marie Antoinette Carolina Herrera CH Red & Gold Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Lulu Guinness Pink Pearls