Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet

Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet

kwaśny
Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia

Aphrodisiac Elixir marki Shakira to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aphrodisiac Elixir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, rabarbar, malina i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin wielkolistny, róża i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, pralina i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Rabarbar Malina Czerwone jabłko

Jaśmin wielkolistny Róża Tuberoza

Drzewo sandałowe Wanilia Pralina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisiac Elixir by Shakira.

Love & Glamour

Aphrodisiac Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Aphrodisiac Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Aphrodisiac Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisiac Elixir marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisiac Elixir marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Promesse Donna Karan DKNY Red Delicious Anna Sui Secret Wish Magic Romance Givenchy Very Irresistible Eau d'Ete Summer Fragrance Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits MORE&MORE MORE&MORE Rasasi Innocence Van Gils Tendenza Montale Roses Elixir LR LR Classics Santorini