Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet

Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet

kwaśny
Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia Aphrodisiac Elixir Shakira dla kobiet Zdjęcia

Aphrodisiac Elixir marki Shakira to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Aphrodisiac Elixir został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, rabarbar, malina i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin wielkolistny, róża i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, pralina i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Rabarbar Malina Czerwone jabłko

Jaśmin wielkolistny Róża Tuberoza

Drzewo sandałowe Wanilia Pralina Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aphrodisiac Elixir by Shakira.

Love & Glamour

Aphrodisiac Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Aphrodisiac Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Aphrodisiac Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aphrodisiac Elixir marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aphrodisiac Elixir marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Wave Victoria`s Secret Isle of Pink Jacadi Jacadi Garcon Avon Urban Flowers London La Collina Toscana La Collina Toscana Hillock Sunflower Lulu Castagnette Je t`M :-) Montale Fruits of the Musk Mila Schön `60 Gale Hayman Golden Delicious Diesel Fuel for Life Summer Sage Machado Garnet & Amethyst Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne