Marki » R S » « Grupy

Amuleto Shakira dla kobiet

Amuleto Shakira dla kobiet

Amuleto Shakira dla kobiet Filmy
Amuleto Shakira dla kobiet Zdjęcia

Amuleto marki Shakira to perfumy dla kobiet. Amuleto został wydany w 2009 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amuleto by Shakira.

Amuleto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shakira Amuleto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shakira Amuleto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amuleto marki Shakira. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amuleto marki Shakira reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Paul Sebastian Design for Men Zara Lirio de Agua Demeter Fragrance Pure Soap Jean Paul Gaultier Ma Dame Rose`n`Roll DSH Perfumes Gelsomino (Jasmine: Italian Journey No. 5) DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Pacifica Hawaiian Ruby Guava Gendarme Gendarme V Cinq Mondes Jardins de Carthage Black Phoenix Alchemy Lab Plutonian Solinotes Ambre