Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opulent Shaik Gold Edition for Women Shaik dla kobiet

Opulent Shaik Gold Edition for Women Shaik dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

Opulent Shaik Gold Edition for Women Shaik dla kobiet Zdjęcia

Opulent Shaik Gold Edition for Women marki Shaik to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opulent Shaik Gold Edition for Women został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi różowy pieprz; nutami serca są róża, orchidea i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, ambra i skóra.

Różowy pieprz

Róża Orchidea Korzeń irysa

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Ambra Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opulent Shaik Gold Edition for Women by Shaik.

Opulent Shaik Gold Edition for Women Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Napiszę krótko. Najwspanialszy i jeden z najtrwalszych zapachów jakie dane było mi poznać. Nie odważę się go opisać- za cienka jestem. Wydałam fortunę, ale wart jest każdego grosza. Robiłam kilka podejść bo cena ok. 1200 zł za 40 ml. wydawała mi się trudna do przełknięcia. Nie żałowałam ani przez minutę. Zapach raczej na specjalne okazje niż na codzień. Z długim ogonem. No i flakon cudny.
A wszystko przez psiknięcie na blotter w mon credo. Pachniał w kieszeni tydzień. Wróciłam do perfumerii zakochana z pytaniem co to za zapach. Pani bez wahania odpowiedziała. I tak zakochałam się.

Opulent Shaik Gold Edition for Women by Shaik 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shaik Opulent Shaik Gold Edition for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shaik Opulent Shaik Gold Edition for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opulent Shaik Gold Edition for Women marki Shaik. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opulent Shaik Gold Edition for Women marki Shaik reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Elixir Giorgio Armani Onde Extase Caron Narcisse Noir Amouage Ubar Natori Natori Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Anya`s Garden Fairchild Washington Tremlett Iris Absolute Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Rasasi Roaa Erreuno Erreuno Florascent Aqua Floralis Jasmine