Marki » R S » orientalne « Grupy

Opulent Shaik Gold Edition for Men Shaik dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

agarowy
Opulent Shaik Gold Edition for Men Shaik dla mężczyzn Zdjęcia

Opulent Shaik Gold Edition for Men marki Shaik to orientalne perfumy dla mężczyzn. Opulent Shaik Gold Edition for Men został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, czarny pieprz i szafran; nutami serca są róża, lawenda i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, agar (oud) i ambra.

Różowy pieprz Czarny pieprz Szafran

Róża Lawenda Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Agar (oud) Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opulent Shaik Gold Edition for Men by Shaik.

Opulent Shaik Gold Edition for Men Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Nie wiem dlaczego ale zapach ten strasznie przypomina mi Gaiac Micallef.
Z tą różnićą, że Opulent Shaik Gold Edition jest tym bratem trochę "brzydszym" , bardziej ubogim.
Co mnie trochę dziwi, bo zapach ten w nazwie ma "Gold Editon", co mogłoby sugerować, że powinien być to bardzo potężny, wręcz krzykliwy zapach orientalny.

Dla mnie zapach jest owszem piękny, ale w kategorii orient od zapachów wymagam więcej.
Przede wszystkim głębokiego raczej duszącego moje nozdźa zapachu , a nie lekkiej struźki.
Takim bowiem jest Opulent - lekka struźka zapachowa.

Niestety parametry użytkowe zapach ten ma bardzo przeciętne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shaik Opulent Shaik Gold Edition for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shaik Opulent Shaik Gold Edition for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opulent Shaik Gold Edition for Men marki Shaik. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opulent Shaik Gold Edition for Men marki Shaik reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bond No 9 Fire Island Joop! Nightflight Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Diptyque L'Eau Miller Harris Piment des Baies Serge Lutens Fourreau Noir Ayala Moriel Fete d'Hiver Aesop Mystra Ermenegildo Zegna Zegna Forte Halston Woman Amber Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Femme Laura Mercier Ambre Passion Elixir