Marki » R S » orientalne « Grupy

Opulent Shaik Classic No 77 Shaik dla mężczyzn

Opulent Shaik Classic No 77 Shaik dla mężczyzn

cynamonowy
Opulent Shaik Classic No 77 Shaik dla mężczyzn Zdjęcia Opulent Shaik Classic No 77 Shaik dla mężczyzn Zdjęcia

Opulent Shaik Classic No 77 marki Shaik to orientalne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, lawenda i bazylia; nutami serca są geranium, goździk (przyprawa), jabłko i cynamon; nutami bazy są cedr, paczula, mech dębowy, labdanum, wanilia i piżmo.

Bergamotka Cytryna Lawenda Bazylia

Geranium Goździk (przyprawa) Jabłko Cynamon

Cedr Paczula mech dębowy Labdanum Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opulent Shaik Classic No 77 by Shaik.

Original Santal

Opulent Shaik Classic No 77 Recenzje Perfum

Opulent Shaik Classic No 77 by Shaik 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shaik Opulent Shaik Classic No 77, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shaik Opulent Shaik Classic No 77, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opulent Shaik Classic No 77 marki Shaik. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opulent Shaik Classic No 77 marki Shaik reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Elizabeth Taylor Passion Joop! Nightflight Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Tom Ford Amber Absolute Guerlain Eau de Lit L`Occitane en Provence Eau de Vanilliers Korloff Paris Kn°II The Body Shop Activist Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Memoire Liquide Encens Liquide Christina Aguilera X Pose Stardust Rasasi Oudh al Suifi