Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Opulent Shaik Classic No 33 Shaik dla kobiet

Opulent Shaik Classic No 33 Shaik dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Opulent Shaik Classic No 33 Shaik dla kobiet Zdjęcia

Opulent Shaik Classic No 33 marki Shaik to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Opulent Shaik Classic No 33 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, dzięgiel i kolendra; nutami serca są piwonia, róża, heliotrop i irys; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i piżmo.

Bergamotka Dzięgiel Kolendra

Piwonia Róża Heliotrop Irys

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opulent Shaik Classic No 33 by Shaik.

Opulent Shaik Classic No 33 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shaik Opulent Shaik Classic No 33, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shaik Opulent Shaik Classic No 33, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opulent Shaik Classic No 33 marki Shaik. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opulent Shaik Classic No 33 marki Shaik reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Al-Rehab Taif ID Parfums Pour L'Amour de L'Inde Anastacia Resurrection Lancaster Aquasun Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Marilyn Miglin Divine Natori Natori M. Micallef Night Aoud Alta Moda Midnight Dreams LR LR Classics Antigua Frederic Malle Portrait of a Lady