Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Chic Shaik No 70 Shaik dla mężczyzn

Chic Shaik No 70 Shaik dla mężczyzn

Chic Shaik No 70 marki Shaik to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Chic Shaik No 70 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, cytryna i szałwia muszkatołowa; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, paczula, drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Cytryna Szałwia muszkatołowa

Konwalia Jaśmin

Wetyweria Paczula Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic Shaik No 70 by Shaik.

Chic Shaik No 70 Recenzje Perfum

Chic Shaik No 70 by Shaik 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shaik Chic Shaik No 70, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shaik Chic Shaik No 70, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic Shaik No 70 marki Shaik. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic Shaik No 70 marki Shaik reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Chevignon Che by Chevignon Emanuel Ungaro Apparition Homme Acqua di Portofino Acqua di Portofino Lise Watier Neiges pour Homme The Different Company Sel de Vetiver Jaguar Jaguar Fresh Man Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Boadicea the Victorious Rejuvenating Mark Birley Mark Birley Black Phoenix Alchemy Lab Yurei Jeanne Arthes Rocky Man White Solinotes Patchouli