Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Chic Shaik No 30 Shaik dla kobiet

Chic Shaik No 30 Shaik dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Chic Shaik No 30 marki Shaik to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Chic Shaik No 30 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, kardamon i marakuja; nutami serca są róża, jaśmin, paczula i marakuja; nutami bazy są wanilia, ambra, fasolka tonka i paczula.

Bergamotka Kardamon Marakuja

Róża Jaśmin Paczula Marakuja

Wanilia Ambra Fasolka tonka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chic Shaik No 30 by Shaik.

Angel

Chic Shaik No 30 Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Ja odbieram te perfumy jako "męskawe", bo dla mnie dopiero z czasem stają się typowo kobiecym zapachem.
Marakuja i bergamotka jest tu nieoczywista, to nie jest aromat herbaty earl grey a raczej świeża, zielona cierpkość. Bardzo szybko dołącza sporo dosłodzonej wanilią ( nie ziemistej ) paczuli oraz jaśmin z różą na owocowej fali. Wspaniale ewoluują wysładzając się w sposób bardzo łagodny, harmonijny a jednak zdecydowany. W pełnym rozwinięciu perfumy te są słodkawe i orzeźwiające zarazem, lekkie ale bardzo dobrze wyczuwalne i bardzo dla mnie komfortowe. Są kremowo gładkie, gęstawe ale nie oblepiające. W sumie nic odkrywczego, a jednak czuję się w nich jakość przez duże J. Zero fałszywej nuty, proporcje wyważone idealnie.
Ja widzę je na cieplejsze dni, bo pomimo swojej słodyczy mają energetyzującą moc.
Jedynym ich mankamentem jest cena, bo parametry użytkowe również są tu doskonałe.
Flakon początkowo bardzo mnie zaskoczył, ale chętnie widziałabym to dziwadełko na swojej półce :D

Edytuję pozdrawiając (!) osoby odnajdujące przyjemność w zbijaniu baloników ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Shaik Chic Shaik No 30, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Shaik Chic Shaik No 30, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chic Shaik No 30 marki Shaik. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chic Shaik No 30 marki Shaik reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Elixir des Merveilles Alexander McQueen Kingdom Frapin 1270 Ramon Monegal Ambra di Luna Molinard Habanita Serge Lutens Jeux de Peau Annick Goutal Mandragore Giorgio Armani Gio Guerlain L'Heure Bleue Guerlain Samsara Eau de Parfum M. Micallef Ananda Thierry Mugler A*Men John Galliano John Galliano Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Xerjoff Regio Rasasi Rania Amouage Ubar Rance 1795 Helene Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Fendi Asja Fendi