Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn

Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn

Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Parfum de Sevigne No. 2 marki Sevigne to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Parfum de Sevigne No. 2 został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza i tangeryna; nutami serca są kwiat imbiru i pieprz; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Pomarańcza Tangeryna

Kwiat imbiru Pieprz

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum de Sevigne No. 2 by Sevigne.

Parfum de Sevigne No. 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sevigne Parfum de Sevigne No. 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sevigne Parfum de Sevigne No. 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum de Sevigne No. 2 marki Sevigne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum de Sevigne No. 2 marki Sevigne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Leggero Washington Tremlett Black Tie Coty Dark Vanilla Perry Ellis 360° Black for Men DSH Perfumes Cafe Noir Carolina Gynning Passion 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Girard Bouquet D’Orient Ayala Moriel Bois d'Hiver Hermes Hermessence Ambre Narguile Hugo Boss Boss Soul Kenzo Kenzo Jungle le Tigre