Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn

Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn

Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Parfum de Sevigne No. 2 Sevigne dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Parfum de Sevigne No. 2 marki Sevigne to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Parfum de Sevigne No. 2 został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są pomarańcza i tangeryna; nutami serca są kwiat imbiru i pieprz; nutami bazy są piżmo, paczula i wanilia.

Pomarańcza Tangeryna

Kwiat imbiru Pieprz

Piżmo Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum de Sevigne No. 2 by Sevigne.

Parfum de Sevigne No. 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sevigne Parfum de Sevigne No. 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sevigne Parfum de Sevigne No. 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum de Sevigne No. 2 marki Sevigne. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum de Sevigne No. 2 marki Sevigne reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Cinnabar Karl Lagerfeld Photo Al Haramain Perfumes Al Buraq S.T. Dupont Signature for Men Giorgio Armani Onde Mystere Penhaligon`s LP No.9 for Men Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Sahlini Parfums Femininde Opus Oils Dirty Sexy Wilde Corine de Farme Eros Fever Nickel Suzy Panty ID Parfums Kachgar