Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Lalita Seven Skies dla kobiet

Lalita Seven Skies dla kobiet

tuberozowy
Lalita Seven Skies dla kobiet Zdjęcia Lalita Seven Skies dla kobiet Zdjęcia Lalita Seven Skies dla kobiet Zdjęcia Lalita Seven Skies dla kobiet Zdjęcia

Lalita marki Seven Skies to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Lalita został wydany w 2008 roku. Lalita stworzyli Irina Burlakova i Natasha Cote. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, herbata i przyprawy; nutami serca są drzewo sandałowe, tuberoza i kadzidło; nutami bazy są wetyweria i paczula.

Pomarańcza Mandarynka Herbata Przyprawy

Drzewo sandałowe Tuberoza Kadzidło

Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalita by Seven Skies.

Lalita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Seven Skies Lalita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Seven Skies Lalita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalita marki Seven Skies. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalita marki Seven Skies reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Cedre Salvatore Ferragamo Incanto Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Ivy Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Giorgio Armani Sensi Jewel Bois 1920 Vetiver Ambrato Herve Leger Herve Leger Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Les Nez Let Me Play the Lion Rasasi Oudh al Mithali Teufels Kuche Patchouly Incubus