Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Belle Histoire Seven Skies dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Belle Histoire Seven Skies dla kobiet Filmy
Belle Histoire Seven Skies dla kobiet Zdjęcia Belle Histoire Seven Skies dla kobiet Zdjęcia Belle Histoire Seven Skies dla kobiet Zdjęcia Belle Histoire Seven Skies dla kobiet Zdjęcia

Belle Histoire marki Seven Skies to kwiatowe perfumy dla kobiet. Belle Histoire stworzyli Irina Burlakova i Natasha Cote. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są konwalia, róża, lilia, bez i frezja; nutami bazy są biała czekolada, migdał i pistacja.

Nuty zielone

Konwalia Róża Lilia Bez Frezja

Biała czekolada Migdał Pistacja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle Histoire by Seven Skies.

Belle Histoire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Seven Skies Belle Histoire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Seven Skies Belle Histoire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle Histoire marki Seven Skies. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle Histoire marki Seven Skies reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London Givenchy Very Irresistible Bulgarian Rose Romeo Gigli G Gigli L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Avon Flower by Cynthia Rowley EDP The Body Shop Tea Rose Perfume Oil DL & Co Angels Trumpet Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Blumarine Jus No.1 Blugirl DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Caswell Massey Freesia Chantecaille Petalia