Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Stile Donna Sergio Tacchini dla kobiet

Stile Donna Sergio Tacchini dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Stile Donna Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia

Stile Donna marki Sergio Tacchini to kwiatowe perfumy dla kobiet. Stile Donna został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są piwonia i dzięgiel; nutami serca są magnolia, karo-korund i szafran; nutami bazy są drzewo tekowe, piżmo, białe drzewo sandałowe i cedr.

Piwonia Dzięgiel

Magnolia Karo-korund Szafran

Drzewo tekowe Piżmo Białe drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stile Donna by Sergio Tacchini.

Stile Donna Recenzje Perfum

elczyk
elczyk

Kwiatowy z wyraźnie wyczuwalną piwonią i magnolią.
Radosny, wiosenny. Nic mnie w nim nie drażni, nie wierci w nosie. Średnia trwałość, raczej przestrzenny. Bezpretensjonalny, ale zauważalny przez otoczenie i odbierany bardzo pozytywnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Stile Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Stile Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stile Donna marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stile Donna marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Alfred Sung Mei Victorio & Lucchino Abril Oriflame Eclat Revlon Charlie Blue Barbie Barbie Super Model Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Nasomatto Narcotic Venus Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Tonatto Profumi Notte a Taif