Marki » R S » « Grupy

Stile Sergio Tacchini dla mężczyzn

Stile Sergio Tacchini dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

tytoniowy

Stile marki Sergio Tacchini to perfumy dla mężczyzn. Stile został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są liść figi, Żywica jodłowa i bergamotka; nutami serca są cynamon, mirt, jaśmin i kardamon; nutami bazy są liść tytoniu, fasolka tonka, paczula i piżmo.

Liść figi Żywica jodłowa Bergamotka

Cynamon Mirt Jaśmin Kardamon

Liść tytoniu Fasolka tonka Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stile by Sergio Tacchini.

Stile Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Stile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Stile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stile marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stile marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Philosophy Falling in Love Tremendous Tremendous for Men Yves Rocher Vanille Bourbon Joop! Joop! Jump Electric Heat Le Labo Musc 25 Los Angeles Paolo Gigli Fuoco Cristiano Fissore Cashmere for Men Juliette Has A Gun Calamity J. Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Calvin Klein Eternity Aqua for Men Rochas Eau de Rochas Fraiche