Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Sport Ego Sergio Tacchini dla mężczyzn

Sport Ego Sergio Tacchini dla mężczyzn

Sport Ego Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia Sport Ego Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

Sport Ego marki Sergio Tacchini to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są zielone jabłko, bergamotka i kardamon; nutami serca są cyklamen, jaśmin wodny, wetyweria i konwalia; nutami bazy są skóra, ambra, mech dębowy, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko Bergamotka Kardamon

Cyklamen Jaśmin wodny Wetyweria Konwalia

Skóra Ambra Mech dębowy Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sport Ego by Sergio Tacchini.

Sport Ego Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Sport Ego, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Sport Ego, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sport Ego marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sport Ego marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Karl Lagerfeld Kapsule Light Etienne Aigner Evolution Azzaro Pure Cedrat Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Ice Dive Demeter Fragrance Egg Nog Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Amway Anticipate Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Brandy Parfums Brandy LR LR Classics Monaco