Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Sergio Tacchini Donna Sergio Tacchini dla kobiet

Sergio Tacchini Donna Sergio Tacchini dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 9

wodny

Sergio Tacchini Donna marki Sergio Tacchini to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sergio Tacchini Donna został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są ananas, lilia wodna, bergamotka i lotos; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i wanilia.

Ananas Lilia wodna Bergamotka Lotos

Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sergio Tacchini Donna by Sergio Tacchini.

O Oui!

Sergio Tacchini Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sergio Tacchini Donna marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sergio Tacchini Donna marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Oriflame Harmony Fragonard Eau Fantasque Salvador Dali ITISDREAM Chanel Chance Eau Fraiche Escada Escada Collection Oriflame Giordani Gold Guess Guess Seductive Avon Perceive Paco Rabanne Black XS for Her Elizabeth Arden Arden Beauty Guerlain Samsara Eau de Parfum Balenciaga Cristobal Satellite Padparadscha La Prairie Silver Rain Shiseido Feminite du Bois Oriflame Mirage Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Mauboussin Mauboussin Torrente L`Or de Torrente