Marki » R S » drzewne « Grupy

Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla mężczyzn

Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 2

Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini to drzewne perfumy dla mężczyzn. Sergio Tacchini został wydany w 1987 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, drzewo sandałowe, cedr, bergamotka i styraks.

Lima Drzewo sandałowe Cedr Bergamotka Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sergio Tacchini by Sergio Tacchini.

Sergio Tacchini Recenzje Perfum

xentrix
xentrix

są dwie wersje tego zapachu:

1.Sergio Tacchini Homme (1987)

Dla mnie zapach ten mozna okreslic dwoma słowami - drzewny cytrus.Już po pierwszym psiku widac,że to oldschoolowe pachnidło.Mocno męskie.Jest duża moc i charakter - po prostu mozna powiedzieć,że "nie bierzemy jeńców".To samczy zapach pozbawiony jednak nut dziadkowych czy tez fekalnych.Zupełnie noszalny.Mamy tutaj po prostu nuty drzewne i cytrusy.
Cytrusy nie sa rozwodnione jak w powszechnych świeżakach.Powiedziałbym,że są dosyć ciężkie.Ma się wrażenie ,ze gdyby zmaterializowac nuty drzewne i przejechać po nich dłonią, mozna by się mocno pokaleczyć.To ostry,mocarny, męski zapach.Jest liniowy - to fakt, jednak przy tej kombinacji składników mi to odpowiada,bo kombinacja ta jest przecudna.Nanosząc go na skóre odbywasz podróz do lat 80.Trwałość zadziwia.Pierwszy globalny test i 18 godzin.Przy drugim po 14 godzinach przestałem już sprawdzac.Projekcja wydaje sie przeciętna.Całość oceniam na bardzo mocne 5 (skala od 1 do 6).Ten zapach to moje małe odkrycie.Zdecydowanie polecam.

2. Sergio Tacchini UOMO (1996) - ten ze zdjęcia

Zapach zrobiony we włoskim stylu.Sama kompozycja to kompromis pomiedzy oldschoolem a nowoczesnocią czym wyróznia się spośród obecnie dostepnych zapachów na półkach w S. i D. To ugrzeczniona, delikatniejsza wersja Homme z 1987 r. To wciąż męskie pachnidło, lecz pozbawione tej zadziorności i samczego charakteru.Głowną role grają tutaj cytrusy,nuty drzewne są gdzies w tle.Jest przyjemnie,nieco kolońsko.Trwałosc juz tez nie ta co w starej wersji.Tutaj 8-9 godzin.Projekcja podobna czyli przeciętna.Podsumowując, jak na dziesiejsze standardy to calkiem ciekawa pozycja, która jednak nie dorównuje kunsztem i charakterem wersji Homme.Homme jest dużo lepsza.Wersje Uomo oceniam na 4.Warto wypróbowac,bo jak na mainstream jest to całkiem udana pozycja.Polecam.
Wersja Uomo (1996) byc moze przeszła także reformulacje,bo można ją znaleźć w dwóch rożnych flakonach.

Sergio Tacchini by Sergio Tacchini 4.20 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

Sergio Tacchini Ozone for Man eau de toilette for men 2.5 oz
Sergio Tacchini Ozone for Man eau de toilette for men 2.5 oz
FragranceX.com
32.97 USD
Sergio Tacchini Perfume by Sergio Tacchini, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women
FragranceX.com
69.99 USD
Sergio Tacchini Stile Perfume by Sergio Tacchini, 2.5 oz Eau De Toilette Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Sergio Tacchini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Sergio Tacchini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d`Homme Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Houbigant Duc de Vervins Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme Intense Gucci Gucci pour Homme Tom Ford Grey Vetiver Davidoff Zino Davidoff Zirh Ikon John Varvatos Artisan Acqua Guerlain Habit Rouge Eau de Parfum Versace Versace L'Homme Jesus Del Pozo Quasar Yves Saint Laurent Live Jazz Hermes Terre d'Hermes Halston Halston Z14 Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Cartier Santos de Cartier Yves Saint Laurent La Collection Rive Gauche Pour Homme