Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Precious White Sergio Tacchini dla kobiet

Precious White Sergio Tacchini dla kobiet

wodny
ozonowy
Precious White Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia Precious White Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia Precious White Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia Precious White Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia

Precious White marki Sergio Tacchini to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Precious White został wydany w 2014 roku. Precious White stworzyli Delphine Lebeau i Benoist Lapouza. Nutami głowy są biała brzoskwinia, gruszka i arbuz; nutami serca są biała róża, magnolia i nuty wodne; nutami bazy są drzewo sandałowe, drzewo różane i białe piżmo.

Biała brzoskwinia Gruszka Arbuz

Biała róża Magnolia Nuty wodne

Drzewo sandałowe Drzewo różane Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Precious White by Sergio Tacchini.

Precious White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Precious White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Precious White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Precious White marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Precious White marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Omnia Amethyste Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Montale White Musk Lanvin Lanvin L`Homme O Boticario Quasar Jovan Black Musk Maison Martin Margiela (untitled) Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Revlon Downtown Girl O Boticario Floratta Sapphire Lalique Lalique Edition Limitee 2011 Sabon Zer (Rose)