Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

O-Zone Woman Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla kobiet

Miałem: 3

ozonowy
O-Zone Woman Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia

O-Zone Woman Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. O-Zone Woman Sergio Tacchini został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i cytryna; nutami serca są rumianek, lawenda, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są zielona herbata i cedr.

Pomarańcza Bergamotka Cytryna

Rumianek Lawenda Jaśmin Konwalia Róża

Zielona herbata Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O-Zone Woman Sergio Tacchini by Sergio Tacchini.

O-Zone Woman Sergio Tacchini Recenzje Perfum

Nie moja bajka – mroźna, chemicznie sztuczna, ozonowo-cytrusowa świeżość. Na szczęście raczej nietrwała i mało intensywna.

Papillon
Papillon

Cytrynowa guma mamba albo przesłodzona cytrynowa lemoniada to jedyne skojarzenia jakie wywołuje u mnie ten zapach. Gdzieś w tle pobrzmiewa słabo zielona herbata. Jak dla mnie zapach mdły i tak prosty że nie warto się nad nim rozwodzić. Nie podoba mi się.

gugusia
gugusia

Chyba to najbardziej cytrynowy zapach jaki znam. Cytrynka, cytrynka i jeszcze raz cytrynka. Jak na EDT baaaardzo trwałe na mnie. Zapach super optymistyczny Sportowy, taki do latania z nim na co dzień . Bez rewelacji. Bezpieczny prezent dla osób ceniących w zapachach przede wszystkim świeżość.

elczyk
elczyk

Na mnie O-Zone pachnie niemal dokładnie jak Green Tea EA. Świeży, cytrynowo-herbaciany zapach. Jedynie trwałość chyba nieco większa. Dobry na upalne dni lata.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O-Zone Woman Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O-Zone Woman Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Avon Haiku L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze Bond No 9 Central Park Byredo Green Tova Beverly Hills Tova Nights Jo Malone French Lime Blossom Nina Ricci Ricci Club O Boticario Arbo Female Vicky Tiel Originale Tauer Perfumes Carillon pour un ange Royal Apothic Japonesque