Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

O'Zone Pink Spirit Sergio Tacchini dla kobiet

O'Zone Pink Spirit Sergio Tacchini dla kobiet

wodny

O'Zone Pink Spirit marki Sergio Tacchini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, cytryna, gruszka i brzoskwinia; nutami serca są fiołek, róża, frezja i lilia wodna; nutami bazy są cedr i drzewo sandałowe.

Czarna porzeczka Cytryna Gruszka Brzoskwinia

Fiołek Róża Frezja Lilia wodna

Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O'Zone Pink Spirit by Sergio Tacchini.

O'Zone Pink Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini O'Zone Pink Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini O'Zone Pink Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O'Zone Pink Spirit marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O'Zone Pink Spirit marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Caron Eaux de Caron Forte Adidas Tropical Passion NafNaf NafNaf Too... Lulu Castagnette Luluforever Givenchy Givenchy Lights Gattinoni Pret a Porter Miya Shinma Sakura Eclectic Collections Possessed Arno Sorel Sensuelle Alta Moda Dreams Esme Rene Perfetto