Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

O-Zone Man Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla mężczyzn

O-Zone Man Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla mężczyzn

O-Zone Man Sergio Tacchini Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

O-Zone Man Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. O-Zone Man Sergio Tacchini został wydany w 2000 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, zielona herbata, jaśmin i kardamon; nutami bazy są ambra, piżmo, wetyweria i cedr.

Mandarynka Grejpfrut Cytryna

Gałka muszkatołowa Zielona herbata Jaśmin Kardamon

Ambra Piżmo Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O-Zone Man Sergio Tacchini by Sergio Tacchini.

Biotherm Homme Aquafitness

O-Zone Man Sergio Tacchini Recenzje Perfum

Walter
Walter

Zgadza się, zapach wprost idealny na upały, ale niestety zbyt krótko (ok. 5 h) utrzymuje się na skórze. A może to w sam raz na gorącą porę roku?

andrew.z
andrew.z

Piękna, rzęśka, cytrusowa, letnia kompozycja o cieplejszej głębi. Niestety, projekcja beznadziejna - zapach utrzymuje się tylko przy skórze.

xentrix
xentrix

nuty obiecujące a jak jest naprawdę ?
Projekcja wydaje się przecietna,chociaz to zapach,ktorego nosząc po pewnym czasie juz nie wyczuwam lecz otoczenie tak(wolałbym tez go poczuc po paru godzinach na sobie).
Dzis przy 32 stopniach wytrzymał na mnie 5,5 godz.W sumie jak na swieżaka i dzisiejsza temperature to wynik chyba nie taki zły.Zapach spodobał mi się,chociaz nie jest to najwyższa klasa.Jak na tę półke cenową jest to conajmniej dobra pozycja.Jego głownym atutem jak na zapach cytrusowy jest to,że posiada "to coś", co go wyróznia.Taką specyficzną dla niego nutkę.Wydaje mi się,że elementem tym jest dodatek herbaty oraz jasminu.Mozna też wyczuc nieco wetiweru i gdzies tam w tle cedr.Tworzy to kompozycję dosyc oryginalną,po prostu inną niż zapachy cytrusowe zalewające nas z każdej strony.Zapach lekki na ciepłe letnie dni.Podobieństwa do innych zapachów nie widzę.Dobry zapach.

Zebra35
Zebra35

Bardzo ciekawy zapach i chyba zdecydowanie niedoceniany.Może firma nie należy do bardzo luksusowych , ale jak na swoją średnio-wyższą półkę ten zapach prezentuje się naprawdę nieźle.Umiarkowanie świeży z wyczuwalnymi cytrusami, wetywerią i cedrem. Jest ciekawy, pasuje do stylu zarówno sportowego jak i do garnituru.Nie jest "nudny" ani banalny. Idealny na wiosnę i lato - moim zdaniem lepszy niż AQUA Bvlgari czy AZZARO Chrome a w podobnym stylu. Projekcja umiarkowana, trwałość do ok. 4 godz.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O-Zone Man Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O-Zone Man Sergio Tacchini marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Eau Sauvage Fendi Life Essence Davidoff Relax Bourjois Masculin Equateur Pino Silvestre Pino Silvestre Original Yves Rocher Homme Nature Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Kenzo Power Clinique Clinique Happy Nasomatto Black Afgano Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Kenzo Power Cologne Rochas Eau de Rochas Homme Lanvin Oxygene Homme Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Hermes Caleche Hermes Rocabar Guerlain Vetiver Gucci Gucci Pour Homme II Dolce&Gabbana D&G