Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

O-Zone Blue Spirit Sergio Tacchini dla mężczyzn

O-Zone Blue Spirit Sergio Tacchini dla mężczyzn

O-Zone Blue Spirit Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia O-Zone Blue Spirit Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

O-Zone Blue Spirit marki Sergio Tacchini to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. O-Zone Blue Spirit został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są kardamon, czerwony pieprz i grejpfrut; nutami serca są rozmaryn i piżmo; nutami bazy są cedr, cytrusy i fasolka tonka.

Kardamon Czerwony pieprz Grejpfrut

Rozmaryn Piżmo

Cedr Cytrusy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about O-Zone Blue Spirit by Sergio Tacchini.

O-Zone Blue Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini O-Zone Blue Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini O-Zone Blue Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum O-Zone Blue Spirit marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu O-Zone Blue Spirit marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Joop! Jump Sean John Unforgivable Avon Avon Essence Acqua di Biella Bursch Avon Wild Country Bond No 9 Chez Bond Rochas Moustache Jardin de France Fougere Loewe Esencia pour Homme Czech & Speake Oxford & Cambridge Byredo Fantastic Man Zara Zara Collection Man