Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fantasy Forever Sergio Tacchini dla kobiet

Fantasy Forever Sergio Tacchini dla kobiet

Fantasy Forever Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia Fantasy Forever Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia Fantasy Forever Sergio Tacchini dla kobiet Zdjęcia

Fantasy Forever marki Sergio Tacchini to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fantasy Forever został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, jagoda i dzika róża; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i ekstrakt białego cedru; nutami bazy są piżmo, mech i wanilia.

Bergamotka Jagoda Dzika róża

Jaśmin Drzewo sandałowe Ekstrakt białego cedru

Piżmo Mech Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy Forever by Sergio Tacchini.

Fantasy Forever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Fantasy Forever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Fantasy Forever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy Forever marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy Forever marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Montana Samar Revlon Charlie Gold Jasper Conran Mistress Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Donna Karan Cashmere Mist Pure Cashmere Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Lancome Tresor Diamant Noir Ulric de Varens Indra Nejma Nejma 5 Oriflame Tsun Lai