Marki » R S » drzewno - wodne « Grupy

Experience Sailing Sergio Tacchini dla mężczyzn

Experience Sailing Sergio Tacchini dla mężczyzn

morski
Experience Sailing Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

Experience Sailing marki Sergio Tacchini to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Experience Sailing został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, kwiat afrykańskiej pomarańczy i woda morska; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe i mech dębowy.

Bergamotka Grejpfrut Kwiat afrykańskiej pomarańczy Woda morska

Wetyweria Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Experience Sailing by Sergio Tacchini.

Experience Sailing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Experience Sailing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Experience Sailing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Experience Sailing marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Experience Sailing marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Aramis Aramis Always for Him Christian Lacroix Bazar pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Trussardi Trussardi Jeans Men CB I Hate Perfume M2 Black March CB I Hate Perfume Mr Hulot's Holiday Adolfo Dominguez Bambu Armand Basi L’Eau Pour Homme LR Ocean' Sky Andrea Maack Craft Sabon Homme