Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Experience Discovery Sergio Tacchini dla mężczyzn

Experience Discovery Sergio Tacchini dla mężczyzn

Experience Discovery Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

Experience Discovery marki Sergio Tacchini to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Experience Discovery został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są jałowiec, tymianek i eukaliptus; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytrusy Nuty zielone

Jałowiec Tymianek Eukaliptus

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Experience Discovery by Sergio Tacchini.

Experience Discovery Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Experience Discovery, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Experience Discovery, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Experience Discovery marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Experience Discovery marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Banana Republic Black Walnut Frederic Malle French Lover Liz Claiborne Curve Kicks for Men Campos de Ibiza Cedro Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lui Molinard Molinard Homme III D.S. & Durga Juniper Burt`s Bees Natural Cologne LR Bruce Willis