Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Experience Discovery Sergio Tacchini dla mężczyzn

Experience Discovery Sergio Tacchini dla mężczyzn

Experience Discovery Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

Experience Discovery marki Sergio Tacchini to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Experience Discovery został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są jałowiec, tymianek i eukaliptus; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Cytrusy Nuty zielone

Jałowiec Tymianek Eukaliptus

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Experience Discovery by Sergio Tacchini.

Experience Discovery Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Experience Discovery, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Experience Discovery, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Experience Discovery marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Experience Discovery marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Hugo Boss Hugo XY Crabtree & Evelyn Nomad Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Antica Farmacista Lustrous Fire Mark Buxton Black Angel Royall Fragrances Royall Vetiver Montale Boise Fruite Ulrich Lang Anvers Can Carlos Savina Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis Social Creatures Rebel Ambush