Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Club Sergio Tacchini dla mężczyzn

Club Sergio Tacchini dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

wodny
Club Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia Club Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia Club Sergio Tacchini dla mężczyzn Zdjęcia

Club marki Sergio Tacchini to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Club został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Symrise. Nutami głowy są bergamotka, cytrusy i yuzu; nutami serca są lawenda, ananas i nuty wodne; nutami bazy są mech dębowy, drewno z morza i piżmo.

Bergamotka Cytrusy Yuzu

Lawenda Ananas Nuty wodne

Mech dębowy Drewno z morza Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Club by Sergio Tacchini.

Club Recenzje Perfum

amanda
amanda

I to jest właśnie to,czego nie cierpię w męskich zapachach.
Morskość i cytrusowość w wydaniu aromatów jak kostek do WC.
Zbyt dosłowne,toporne ,kłaniają mi się dawniejsze męskie zapachy jakieś Crossmeny i tym podobne.
Nie,broń Boże ja nikomu nie ubliżam,sama sięgam po Avon i Oriflame jeśli mnie odpowiada zapach.Wszyscy przecież nie muszą gustować w markowych perfumach i mieć je za pasję wogóle.
Tylko wąchając to "cudo" przed oczami stanęły mi dawniejsze czasy gdy większość panów mijanych dziennie tak właśnie pachniała,horror powrócił.

xentrix
xentrix

tak jak cenie markę Sergio Tacchini za bardzo dobry zapach Homme(1987) oraz dobre Uomo i O-Zone tak spodziewałem sie kolejnego dobrego zapachu. Dostałem jednak syntetyczną pulpę, która od pierwszego psiku odrzuca mnie.Strasznie to syntetyczne.Nie jestem w stanie wyłowić żadnego składnika z tego tworu. Yuzu , bergamotka, ananas ,lawenda i pozostałe składniki są ale na spisie nut chyba tylko. Dawno takiego gniota nie wąchałem.Nos,który ten zapach stworzył powinien chyba zmienić zawód. Naprawdę. Sergio Tacchini - WSTYD !

alternus
alternus

Orzeźwiająca morsko-mydlana bryza w otoczeniu cytrusów. Taki zwiastun otrzymujemy po bezpośredniej aplikacji. A gdy już oswoimy się z tym jakże sztampowym olfaktorycznym doznaniem, poczujemy... dalej morsko-mydlaną bryzę, gdzie cytrusy zamienią jedynie miejsce z oddalonymi w tle: bergamotką, lawendą i słodką domieszką piżma. Przy bardziej pozbawionym skrupułów nałożeniu pachnidła można wyłuskać drewno z morza i subtelne akcenty mchu dębowego. Niestety nie wiem jak pachnie yuzu, ale być może przeplata się on z ananasem, który w tym zestawieniu bardziej przypomina sztuczny aromat tanich cukierków niż soczysty dojrzały owoc. Kompozycja wg mnie bardzo powszednia, nad wyraz oczywista. Nikomu nie zaszkodzi (ale i w niczym nie pomoże). Na letnią porę jak najbardziej poprawna. Może się podobać tak jak świeżo wyprana bielizna. Trwałość przeciętna, podobnie jak i projekcja. Jeżeli poszukujemy kolejny mocno mainstreamowy i niczym nie wyróżniający się zapach to satysfakcja gwarantowana.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Club marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Club marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Dolce&Gabbana D&G Tommy Hilfiger Freedom for Him Alfred Sung Hei Lomani Network Etro New Tradition Molinard Les Fleurs de Provance: Lavande Jacques Bogart Bogart FCUK FCUK Connect Him Yachtsman Home Port Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Mexx Perspective Man Jaclyn Smith California for Men