Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Active Water Sergio Tacchini dla mężczyzn

Active Water Sergio Tacchini dla mężczyzn

Mam: 1

Active Water marki Sergio Tacchini to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Active Water został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są kminek i białe piżmo; nutami serca są drzewo sandałowe, egipska pelargonia i cedr; nutami bazy są jagody jałowca i bergamotka.

Kminek Białe piżmo

Drzewo sandałowe Egipska pelargonia Cedr

Jagody jałowca Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Active Water by Sergio Tacchini.

Active Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Tacchini Active Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Tacchini Active Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Active Water marki Sergio Tacchini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Active Water marki Sergio Tacchini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Van Cleef & Arpels Zanzibar L`Artisan Parfumeur Dzongkha Jacomo Paradox Green for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Nikos Sculpture Blue Breeze Annick Goutal Vetiver Pal Zileri Lab Zirh Ikon Guerlain Habit Rouge Armoiries Franck Olivier Forever for Him G. Nejman G.Nejman  Emir Detaille Yatching