Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Sergio Nero Pour Homme Sergio Nero dla mężczyzn

ziołowy
lekko korzenny
Sergio Nero Pour Homme Sergio Nero dla mężczyzn Zdjęcia

Sergio Nero Pour Homme marki Sergio Nero to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Sergio Nero Pour Homme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kmin, bazylia, imbir, szałwia, seler, kardamon, kolendra i liść tytoniu; nutami serca są szałwia muszkatołowa, czarny pieprz, goździk (przyprawa) i nuty przyprawowe; nutami bazy są miód, ambra, piżmo i olibanum.

Kmin Bazylia Imbir Szałwia Seler Kardamon Kolendra Liść tytoniu

Szałwia muszkatołowa Czarny pieprz Goździk (przyprawa) Nuty przyprawowe

Miód Ambra Piżmo Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sergio Nero Pour Homme by Sergio Nero.

Sergio Nero Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Nero Sergio Nero Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Nero Sergio Nero Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sergio Nero Pour Homme marki Sergio Nero. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sergio Nero Pour Homme marki Sergio Nero reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Rochas Aquaman Juicy Couture Dirty English for Men Esteban Colere d`Epices Paco Rabanne 1 Million Cadillac Cadillac Nez a Nez Ambre a Sade Ted Baker Endurance Anya`s Garden Temple Otto Kern Spring Edition Man Lisa Hoffman Japanese Agarwood Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Lolita Lempicka L`Eau au Masculin