Marki » R S » « Grupy

Coffee Sergio Nero dla kobiet

Coffee Sergio Nero dla kobiet

kawowy

Coffee marki Sergio Nero to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i fiołek; nutami serca są jaśmin, paczula, drzewo sandałowe i brązowy cukier; nutami bazy są kawa, szafran i sezam.

Bergamotka Mandarynka Fiołek

Jaśmin Paczula Drzewo sandałowe Brązowy cukier

Kawa Szafran Sezam

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coffee by Sergio Nero.

Coffee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Nero Coffee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Nero Coffee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coffee marki Sergio Nero. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coffee marki Sergio Nero reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Reminiscence Do Re Parfum d`Empire Eau de Gloire Royall Fragrances Royall Bay Rhum Zara Lirio de Agua Profumi del Forte Marconi 3 Paolo Gigli Aria Bond No 9 West Broadway Esprit Imagine for Him CB I Hate Perfume Winter 1972 Rochas Eau de Rochas Fraiche Keiko Mecheri Les Zazous Express Love Express