Marki » R S » « Grupy

Coffee Sergio Nero dla kobiet

Coffee Sergio Nero dla kobiet

kawowy

Coffee marki Sergio Nero to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i fiołek; nutami serca są jaśmin, paczula, drzewo sandałowe i brązowy cukier; nutami bazy są kawa, szafran i sezam.

Bergamotka Mandarynka Fiołek

Jaśmin Paczula Drzewo sandałowe Brązowy cukier

Kawa Szafran Sezam

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coffee by Sergio Nero.

Coffee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Nero Coffee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Nero Coffee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coffee marki Sergio Nero. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coffee marki Sergio Nero reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Jalaine Amber Caron Eau de Reglisse (Liquorice) Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Cologne Noire Paolo Gigli Fuoco Betty Boop Betty Boop 2009 NafNaf Fashion Instinct Zwitsal Eau de Zwitsal Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Revlon Head Over Heels CB I Hate Perfume CBMUSK Donna Karan DKNY Love from New York for Women Bond No 9 High Line