Marki » R S » « Grupy

Coffee Sergio Nero dla kobiet

Coffee Sergio Nero dla kobiet

kawowy

Coffee marki Sergio Nero to perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i fiołek; nutami serca są jaśmin, paczula, drzewo sandałowe i brązowy cukier; nutami bazy są kawa, szafran i sezam.

Bergamotka Mandarynka Fiołek

Jaśmin Paczula Drzewo sandałowe Brązowy cukier

Kawa Szafran Sezam

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coffee by Sergio Nero.

Coffee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sergio Nero Coffee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sergio Nero Coffee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coffee marki Sergio Nero. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coffee marki Sergio Nero reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Serge Lutens Ambre Sultan DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Thierry Mugler Womanity Perry Ellis Perry Ellis Platinum Label Victoria`s Secret Sexy Sparkle Sweet Magnolia Esprit Imagine for Her Demeter Fragrance La Vida Latina Sweet Cilantro Cristiano Fissore Cashmere for Men Demeter Fragrance Condensed Milk Rothenstein Deja Vu Gay Cartier Santos Eau de Sport Donna Karan Delicious Night for Women