Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Un Bois Sepia Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Un Bois Sepia Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Un Bois Sepia Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Un Bois Sepia Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Un Bois Sepia marki Serge Lutens to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Un Bois Sepia został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, opoponaks i cyprys.

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Opoponaks Cyprys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Bois Sepia by Serge Lutens.

Un Bois Sepia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Un Bois Sepia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Un Bois Sepia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Bois Sepia marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Bois Sepia marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Avon Tomorrow for Men Guerlain Bois d'Armenie Hors La Monde Shiloh Dana Toujours Moi Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Fred Hayman Touch With Love Serge Lutens Fille en Aiguilles Jaguar Jaguar Marc II Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Avon Outspoken by Fergie SoOud Burqua En Voyage Perfumes Makeda