Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Santal de Mysore Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Santal de Mysore Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Santal de Mysore Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Santal de Mysore Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Santal de Mysore marki Serge Lutens to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Santal de Mysore został wydany w 1991 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, kminek, przyprawy, benzoes i styraks.

Drzewo sandałowe Kminek Przyprawy Benzoes Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santal de Mysore by Serge Lutens.

Santal de Mysore Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Santal de Mysore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Santal de Mysore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santal de Mysore marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santal de Mysore marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Esprit Esprit Horizon Women Jacomo Aura for Men Esprit Dynamic Life for Him Fresh Patchouli Pure Prada Infusion de Vetiver Romeo Gigli Romeo Gigli Man Aesop Marrakech Mazzolari Vetiver Otto Kern Egoluxe Masculin Jeanne Arthes Boum Pour Homme Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli