Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Rousse Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Rousse Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Rousse Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rousse marki Serge Lutens to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rousse został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, mandarynka, goździk (przyprawa), Żywica, cynamon i cedr.

Ambra Mandarynka Goździk (przyprawa) Żywica Cynamon Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rousse by Serge Lutens.

L'Eau

Rousse Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Niestety, jestem mało obcykany w cynamonowych kompozycjach, dlatego ta recenzja może być trochę niemiarodajna. Ale od czegoś trzeba zacząć, ponadto wewnętrzne przekonanie podpowiada mi, że ten wpis nie będzie naciągany, a Rousse w pełni zasłużyły sobie na moją aprobatę. Być może kiedyś będzie edit?

Zacznę od tego, że mamy do czynienia z kompozycją unikatową, w porównaniu do innych zapachów Lutensa. Wiele razy wspominałem o nudzie i wewnątrzgatunkowej wtórności - tutaj tego nie ma. Rousse, to nowa, bardzo atrakcyjna książka w naszej paryskiej bibliotece.

Cynamon. Dziś będzie mowa tylko o nim, jednak opis nie będzie krótki, ponieważ obcuje z kompozycją złożoną i zmienną. Czuć tu wiele akcentów, czuję też lekki powiew rodziny "Bois", ale nie zaznaczam tego w poczet wad. Przyznam, że wspólna nuta Feminite du Bois, czy innych „Bois”, nadaje Rousse smaczku. Dzięki temu dodatkowi, wyraźnym, słodkawym nutom drzewnym i oleistemu, gładkiemu akordowi słodyczy, możemy cieszyć się perfumeryjną odsłoną cynamonu. Nic nie drapie, nic nie szczypie, nic nie wierci. Raczej relaksuje, koi i odpręża. Wielka szkoda, że tak trudno je zdobyć! To zapach, który śmiało włączam do "pierwszej gwardii Lutensa". Nawet, jeśli niedługo doznam jakiegoś cynamonowego olśnienia, to i tak niełatwo zmienię zdanie o tym zimowym, przyjemnym otulaczu. Perfumy Lutensa to dla mnie państwo w państwie - prezentują tak odmienny styl, że niemożliwe jest porównanie ich do zapachów innych marek, można stosować tylko system klasyfikacji „wewnątrzgatunkowej”.

Nie spodziewałem się aż takiej trwałości! Z osiem godzin!
---
PS:
Na pewno nie są podobne do Tea for Two, czy Sensei.

Izabela
Izabela

Zawsze myślałam, że Rousse to skórzany zapach, zdziwiłam się gdy przystępując do recenzji zapoznałam się z ich składem.
Tymczasem Rousse to oda do cynamonu (ktoś użył już tego zwrotu w kontekście innych perfum).
Cynamon jest podbity korzennym goździkiem, którego rozgrzewającą moc mogłam na własnej skórze poczuć.
W nucie bazy całość spowija cedrowo-żywiczny aromat.
Jakby lekko z oddali wyczuwalna jest mandarynka.
Całość skomponowana po mistrzowsku, zmieszana bardzo smakowicie.
Ma w sobie ogień orientalnych perfum, które w pochmurny, chłodny dzień potrafią zadziałać jak termofor i przegonić chandrę.
Polecam do testów fanom rozgrzewających, niebanalnych zapachów.

perfumeholic88
perfumeholic88

Rousse dla mnie zapach napoju świątecznego ( domowej roboty), który w Finlandii nazywa się Glögi, to poprostu nasze wino grzane. Mnóstwo tu cynamonu, który z początku przypomina mi colę z cynamonem, ale to wrażenie trwa jedynie przez pierwsze 10min, bo potem to dokładnie zapach gorącego Glöggi - dużo cynamonu i gożdzików, czuć gdzieś w oddali skórkę mandarynki i gdyby jeszcze była tu nuta wina lub rumu to był by to w 100% zimowy grzaniec, ale i tak jest nieźle.
Mistrz Lutens znów pokazał, że nie ma sobie równych!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Rousse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Rousse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rousse marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rousse marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Frapin 1270 Givenchy Organza Indecence Lubin Idole Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Tom Ford Tobacco Vanille Fendi Fendi Theorema Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Hermes Hermessence Ambre Narguile Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Fille en Aiguilles Frapin 1697 Lubin Idole Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Parfum d`Empire Ambre Russe L`Artisan Parfumeur Al Oudh Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Frederic Malle Musc Ravageur Penhaligon`s Elixir L`Artisan Parfumeur Timbuktu