Marki » R S » szyprowe « Grupy

Muscs Koublai Khan Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Muscs Koublai Khan Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Muscs Koublai Khan Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Muscs Koublai Khan Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muscs Koublai Khan marki Serge Lutens to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Muscs Koublai Khan został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak cywet, francuskie labdanum, ambra, róża, kminek, ambrette (piżmo ambrowe), paczula, naturalne piżmo i wanilia.

Cywet Francuskie labdanum Ambra Róża Kminek Ambrette (piżmo ambrowe) Paczula Naturalne piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muscs Koublai Khan by Serge Lutens.

Musc Ravageur

Muscs Koublai Khan Recenzje Perfum

amanda
amanda

Tak,piżmo z gatunku mydlanego. Jednak nie ze sporą ilością mydlin,która bywa po czasie po prostu nużąca a z ich naprawdę delikatnym muśnięciem.
Ja cywetu wogóle nie wyłapuję,chyba,że permamentnie zmieszał się z piżmem.
Również paczula ,kminek to puste słowa,bo zupełnie ich nie ma.
Zapach jest w sumie delikatny,wręcz transparentny,zdecydowanie bliskoskórny,ale do czasu bo po prostu szybko blednie niestety.

Szczerze mówiąc jestem nieco rozczarowana. Ładne piżmo, nieco mydlano - pudrowe z niewielkim zaledwie tchnieniem cywetu, co sprawia, że zapach nie jest taki do końca czysty, ale to wszystko - żadnego brudu, wspominanych często w recenzjach w sieci krowich wymion, zmysłowości. Do tego wszystkiego jest dość nietrwały i wyczuwalny jedynie przy skórze.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Muscs Koublai Khan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Muscs Koublai Khan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muscs Koublai Khan marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muscs Koublai Khan marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

By Kilian Straight to Heaven M. Micallef Gaiac Serge Lutens Iris Silver Mist Frederic Malle Musc Ravageur Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens Arabie Parfum d`Empire Cuir Ottoman Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Parfum d`Empire Wazamba Serge Lutens Santal Majuscule Sonoma Scent Studio Forest Walk Frapin 1270 Lorenzo Villoresi Vetiver Serge Lutens Bas de Soie M. Micallef Patchouli Rochas Madame Rochas Chanel Bois des Iles Amouage Amouage Lyric Woman Annick Goutal Ambre Fétiche