Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

La Myrrhe Serge Lutens dla kobiet

La Myrrhe Serge Lutens dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

dymny

La Myrrhe marki Serge Lutens to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. La Myrrhe został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, lotos, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, mirra, migdał, pieprz, biały miód i przyprawy.

Piżmo Jaśmin Lotos Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Mirra Migdał Pieprz Biały miód Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Myrrhe by Serge Lutens.

La Myrrhe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens La Myrrhe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens La Myrrhe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Myrrhe marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Myrrhe marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Salvador Dali Le Roy Soleil biehl parfumkunstwerke al02 Kylie Minogue Inverse Opus Oils Dirty Sexy Wilde Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition Lee Cooper Originals Gentlemen Nickel Suzy Panty Express Reserve for Men Black Phoenix Alchemy Lab Australian Copperhead Swiss Arabian Habeitak