Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

La Myrrhe Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

La Myrrhe Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 2

dymny

La Myrrhe marki Serge Lutens to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. La Myrrhe został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, lotos, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, mirra, migdał, pieprz, biały miód i przyprawy.

Piżmo Jaśmin Lotos Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Mirra Migdał Pieprz Biały miód Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Myrrhe by Serge Lutens.

La Myrrhe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens La Myrrhe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens La Myrrhe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Myrrhe marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Myrrhe marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Balenciaga Cristobal Aftelier Parfum de Maroc Regina Harris Amber Vanilla Pierre Cardin Revelation Iceberg Light Fluid Iceberg Man Karl Lagerfeld KL Homme Penhaligon`s Endymion DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) John Richmond John Richmond for Men Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Kesling Sinai L`Artisan Parfumeur Jour de Fete