Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Clair de Musc Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Clair de Musc Serge Lutens dla kobiet i mężczyzn

Clair de Musc marki Serge Lutens to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Clair de Musc został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, piżmo, neroli i bergamotka.

Irys Piżmo Neroli Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clair de Musc by Serge Lutens.

Cristal de Musc
White Musk Collection White Suede
Princess Musk

Clair de Musc Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Przede wszystkim piżmo i irys ale aby nie było nudno również neroli z bergamotką - bardzo ładnie skomponowane te nieliczne składniki.W swojej kategorii, kwiatowo-piżmowej, nie nowatorskie ale jednak bardzo przyjemne w odbiorze. Zdecydowanie lepiej rozwijają się w trochę chłodniejsze dni. Nie ma przesytu chociaż piżmo jest dominujące.Bergamotka lekko zaostrza, jakby nie było trochę mdłe kwiaty.W mojej ocenie raczej dla kobiet bowiem z biegiem czasu stają się pięknie kwiatowe, kobiece właśnie.Lekko zbliżone do propozycji firmy Ajmal - Princess Musc. Trwałość do sześciu godzin, projekcja na długość ramion, flakon prosty, przejrzysty. Clair de Musc to bardzo przyjemny zapach-polecam.

Arttemiss
Arttemiss

Zapach czystości - taki dla aniołków albo dla świeżo umytego dzieciĘcia. Jak ciało po kąpieli w letniej wodzie: czyściutkie, ale nie rozgrzane... W fazie początkowej Clair de Musc na myśl mi przywodzi nieodmiennie stary dobry Krem Nivea... Jest mydlane piżmo wyprane ze zmysłowości i cielesności, jest odrobina chłodnego irysa - wyzutego tak z negatywnych jak i z pozytywnych swoich konotacji - irys, który daje tutaj li i tylko chłodek. Gdzieś tam też cień neroli przemyka podkreślając czystą, świeżą mydlaność, ale jest go w tej kompozycji tyle, co ten przysłowiowy kot napłakał. A im dłużej zapach trwa, tym bardziej Krem Nivea ustępuje pola typowemu francuskiemu mydłu, przy czym naturalnie jest to mydło z gatunku exclusive.

Bobasy, aniołki, guwernantki idealne - ok, ale nie bardzo wyobrażam sobie, że KOBIETA lub MĘŻCZYZNA mogła by/mógł by chcieć się weń ubierać. Po co? Owszem, zapach jest sympatyczny albo nawet miły, ale jakiś taki kompletnie aseksualny i wyzbyty cienia wskazówek co do charakteru noszącej go osoby. Jak w piosence Amosa z musicalu Chicago:

Cellophane
Mister cellophane
Should have been my name
Mister cellophane
'cause you can look right through me
Walk right by me
And never know I'm there!

Być może wyobraźnię mam dość ograniczoną, ale niewiele też przychodzi mi na myśl zastosowań dla Clair de Musc: lekarz na dyżurze w szpitalu? Przestępca na warunkowym przygotowujący skok życia idący się odmeldować na Policji? Student na pisemnym planujący ściąganie? Ale żeby tak w innym celu? Ale po co?

Trwałość przeciętna, projekcja BARDZO bardzo bliskoskórna. Tym bardziej - po co?

Białe piżmo na lekkim cytrusowym tle. Trochę dziwaczne to piżmo, na początku wydawało się czyste, przytulne i delikatnie mydlane, ale później z mydła zrobiły się lekko stęchłe mydliny i zrobiło się mniej przyjemnie.

Trwałość dość dobra, ale wyczuwalny jedynie przy samej skórze

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Serge Lutens Clair de Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Serge Lutens Clair de Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clair de Musc marki Serge Lutens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clair de Musc marki Serge Lutens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Serge Lutens Fille en Aiguilles Byredo Pulp Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens La Fille de Berlin Comme des Garcons Black Annick Goutal Ambre Fétiche Carner Barcelona Cuirs Parfum d`Empire Cuir Ottoman Escentric Molecules Molecule 01 Michal Szulc Sale Perfume 01 Serge Lutens Gris Clair Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Yves Rocher Neonatura Cocoon Givenchy Organza Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Keiko Mecheri Loukhoum Frapin 1270 Perris Monte Carlo Bois d‘Oud